slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6

Koniec przyjmowania paczek! Listy startowe

W dniu wczorajszym zakończyliśmy przyjmowanie paczek z piwami, nie spodziewaliśmy się takiego odzewu i takiej popularności. Łącznie zgłosiliście 111 piw! W kategorii Witbier która okazała się najpopularniejsza, zarejestrowaliśmy 54 piwa(!), w kategorii Bohemian Pilsner 33 piwa, a w kategorii Brett Saisnon 24 piwa.
Poniżej prezentujemy listy startowe w kolejności alfabetycznej(głównego zgłaszającego).

Witbier:

1 Tomasz Babiuch 
2 Michał Barancewicz 
3 Mateusz Barczyk, Michał Ogrodnik
4 Paweł Białokozowicz 
5 Radosław Bożek 
6 Piotr Brzeziński 
7 Krzysztof Budzyński 
8 Mariusz Bystryk 
9 Sebastian Cholewa 
10 Łukasz Ciarach, Grzegorz Gajek
11 Maciej Ciszewski 
12 Marcin Czajkowski 
13 Piotr Czarny 
14 Łukasz Derdziak 
15 Piotr Dowlasz 
16 Daniel Duda 
17 Tomasz Gaiński, Krzysztof Gajewski
18 Marek Grzywa 
19 Marcin Heliński 
20 Mateusz Jaszczuk 
21 Michał Kalenik 
22 Marek Kluczyk 
23 Konrad Kmieciak 
24 Łukasz Komorowski 
25 Michał Kordek 
26 Piotr Kowalski 
27 Sylwester Krupa 
28 Grzegorz Kwoska 
29 Bartosz Markowski 
30 Szymon Serocki 
31 Filip Mazur 
32 Andrzej Miler 
33 Ireneusz Misiak 
34 Adam Nieciecki 
35 Maciej Ostasiewicz 
36 Patryk Poczta 
37 Dawid Rogoziński, Michał Kostera, Wojtek Wiciński, Darek Różański
38 Joanna Roman 
39 Radosław Saniewski 
40 Jakub Sitko 
41 Adam Staszkiewicz 
42 Konrad Sworowski, Krzysztof Pronobis
43 Szymon Synak 
44 Łukasz Szuberski, Daniel Kudrycki, Bartosz Wierciński
45 Łukasz Śledziński 
46 Marek Wasiak 
47 Mariusz Wierzbicki, Bartosz Nowakowski, Marta Antos, Katarzyna Nędza
48 Marcin Wiśniewski 
49 Artur Wojnarowski 
50 Piotr Wróblewski 
51 Paweł Wysocki 
52 Krzysztof Zach 
53 Paweł Zadykowicz 
54 Marcin Zych

Bohemian Pilsner:
1 Michał Bąk 
2 Piotr Brzeziński 
3 Mariusz Bystryk 
4 Adam Chrostek 
5 Maciej Ciszewski 
6 Maciej Ciupke 
7 Dariusz Dul 
8 Maciej Galja 
9 Robert Kamiński 
10 Marcin Kazberuk 
11 Marek Kluczyk 
12 Sebastian Kołodziejczyk 
13 Tomasz Kosiński 
14 Maciej Kotowski 
15 Piotr Kowalski 
16 Bartosz Kozłowski 
17 Rafał Krzywicki 
18 Adrian Leonczyk 
19 Piotr Lesiak 
20 Arkadiusz Lewicki 
21 Paweł Masłowski 
22 Andrzej Miler 
23 Ireneusz Misiak 
24 Szymon Niebudek 
25 marcin paszukow 
26 Patryk Poczta 
27 Tomasz Podeszwa, Jakub Krupa
28 Radosław Saniewski 
29 Wiktor Staszewski, Jan Staszewski
30 Łukasz Śledziński 
31 Maciej Tomaszewski, Magdalena Sykuła
32 Michał Walek 
33 Krzysztof Zach

Brett Saison:
1 Jacek Błędowski 
2 Piotr Brzeziński 
3 Mariusz Bystryk 
4 Piotr Czarny 
5 Jan Gadomski 
6 Przemysław Godek 
7 Leszek Jasiński 
8 Robert Kamiński 
9 Michał Kordek 
10 Mariusz Małaczek 
11 Paweł Masłowski 
12 Andrzej Miler 
13 Jerzy Mitczuk 
14 Maciej Ostasiewicz 
15 Dawid Rogoziński, Michał Kostera, Wojtek Wiciński, Darek Różański
16 Radosław Saniewski 
17 Mateusz Sokalski 
18 Jacek Stachowski 
19 Wiktor Staszewski, Jan Staszewski
20 Piotr Stefanów, Katarzyna Dzwonnik
21 Jarosław Sworowski 
22 Szymon Synak 
23 Łukasz Szuberski, Daniel Kudrycki, Bartosz Wierciński
24 Marcin Zych